אודות - פסטיבל יפו

Jaffa Fest

3 -8 בדצמבר 2020

 

פסטיבל התיאטרון הבינלאומי 2020 אונליין יוצא לדרך!

 

אנחנו חיים בתקופה מוזרה ביותר. על אף הבעיות האובייקטיביות, נדמה שהכל יותר חשוב מהתרבות בכלל ומהתיאטרון בפרט. בימנו, פעילות בינלאומית בתחום התרבות נשמעת כמו חלום רחוק או בדיחה. אבל כידוע לכם, אנחנו אנשים עקשנים ופסטיבל ג'אפה פסט המתקיים מדי שנה בתיאטרון גשר, ימשיך למרות הכל.

 

השנה, גם אנחנו כמו כל העולם, מנסים להסתגל לצורות החדשות, מבטאים את עצמנו בדרכים חלופיות ומקוריות ומציעים לכם חווית פסטיבל מלאה מהבית.  

 

האם נחזור לתיאטרון המוכר והאהוב שאליו כולנו כל כך מתגעגעים או שנשלב את החיים הישנים עם החדשים ונהנה גם מאוף-ליין וגם מאונליין כרצוננו. אולי דווקא תקופת הקורונה היא הזדמנות להעשיר את הדרכים שבהן אנו צורכים תרבות ובאופן פרדוקסלי להצליח לרחף מעל הגבולות והמרחקים, הפיזיים, אבל לא רק. 

 

בתפריט ג'אפה פסט השנה אנו מציעים לכם מגוון הרפתקאות תרבותיות:

 

הצגה בשידור ישיר מאמריקה בזום בהשתתפות הקהל, טיול-אודיו יחודי ביפו, רק אתם והאוזניות, תסכית לשלוש שחקניות בשיתוף מכון גתה, סרט-הצגה המבוסס על סיפור רומנטי-טרגי מימי קום המדינה בהשתתפות שחקנים, זמרות ופרות. רוויו-מוסיקלי-ביוגרפי שיועבר בשידור חי מתיאטרון גשר. כל זה לצד הצגות מיתולוגיות וחדשות מרחבי העולם שיוקרנו אונליין, זוהי הזדמנות נדירה ויחידה לצפות בהן. 

 

זה לא הזמן לשבת מתחת לגשר ולהסתתר מהחיים, אלא לעלות על הגשר ולחצות אותו, גם אם נדמה שהוא צר מאוד. ג'אפה פסט 2020 אונליין – יוצאים לדרך!

 

לנה קריינדלין

מנכ"ל תיאטרון גשר

 

 

0.2902656